![]() ![]() | ![]() | ||
In dit hoofdstuk wordt het LAN-Faxresultatenrapport uitgelegd.
Indien “Result. e-mailverz.” is ingesteld op “Melden”, indien er onvoldoende configuraties zijn gemaakt voor Internet Faxverzending op dit apparaat, of als “Naam afzender autom. specificeren” is ingesteld op “Uit”, worden de resultaten van de e-mailverzending of de LAN-Faxresultaatmelding (e-mail) niet verstuurd en wordt het Verzendresultatenrapport of het LAN-Faxresultatenrapport afgedrukt. Indien “Result. e-mailverz.” van “Naam afzender” niet op 'aan' is ingesteld, dan wordt het LAN-Faxresultatenrapport afgedrukt.
![]()
Of het LAN-Faxresultatenrapport wordt afgedrukt of niet, kan worden geconfigureerd met gebruikersparameter (schakelaar 20, bit 0) in het menu Faxeigenschappen. Zie “Parameterinstellingen”.
Als u [Verzenden] of [Afdrukken & verzenden] uitvoert met het LAN-faxstuurprogramma en het TX-e-mailresultatenrapport niet is aangekomen, dan wordt het communicatieresultaatrapport afgedrukt. Voor nadere details over het communicatieresultaatrapport, zie “Communicatieresultaatrapport (geheugenverzending)“.