![]() ![]() | ![]() | ||
In deze sectie wordt uitgelegd hoe u de stroom uitzet.
![]()
Schakel de hoofdstroomschakelaar niet uit als het indicatielampje van de aan-/uitschakelaar aan is of knippert. Doet u dit wel, dan kan de harde schijf of het geheugen beschadigd raken.
Zorg ervoor dat u de hoofdstroomschakelaar uitzet voordat u de stekker uit het stopcontact haalt. Anders kunnen de harde schijf of het geheugen beschadigd raken, wat kan leiden tot storingen.
Wanneer u de stroom naar het apparaat hebt uitgeschakeld, wacht u enkele seconden, voordat u de stroom weer inschakelt. Als het bericht “Turn main Power Switch off” wordt weergegeven, zet u de stroom uit, wacht u minstens drie seconden en zet u de stroom weer aan. Zet de stroom nooit onmiddellijk weer aan nadat u de stroom hebt uitgeschakeld.
Zorg ervoor dat het indicatielampje van de aan-/uitschakelaar niet aan staat.
Open het klepje van de schakelaar en schakel dan de hoofdstroomschakelaar uit.
De hoofdstroom-indicator gaat uit.
![]()
Als u de hoofdstroomschakelaar uitzet als u de faxfunctie gebruikt, kunnen fax- en afdruktaken die in de wacht staan, worden geannuleerd en kunnen binnenkomende faxdocumenten niet worden ontvangen. Als u deze schakelaar om de een of andere reden uit moet zetten, moet u ervoor zorgen dat 100% wordt getoond als beschikbaar geheugen op het scherm voordat u de hoofdschakelaar uitzet of het netsnoer verwijdert. Faxbestanden in het geheugen worden een uur nadat u de hoofdstroomschakelaar heeft uitgezet of de stekker uit het stopcontact heeft getrokken, verwijderd.
Voor meer informatie, zie Problemen oplossen.