In deze paragraaf wordt de procedure uitgelegd voor het verzenden van meerdere originelen als een bestand met meerdere pagina's of het opslaan daarvan als één opgeslagen bestand.
![]()
Om meerdere originelen als een bestand met meerdere pagina's te verzenden, selecteert u in [Verzend Bestandstype/naam], een bestand met meerdere pagina's als type. Zie "Het bestandstype opgeven" voor meer informatie over bestandstypen.
Druk op [Originele invoertype].
Selecteren [Batch] of [SADF].
Om originelen te scannen vanaf de glasplaat, selecteert u [Batch]. Om originelen te scannen via de ADF, selecteert u [SADF]. Zie "Batch, SADF" voor meer informatie over [Batch] en [SADF].

Druk op [OK].
Plaats de originelen.
Geef instellingen op voor verzenden of opslaan.
Druk op [Start] om de originelen te scannen.
Als [Batch] is geselecteerd, plaatst u extra originelen en drukt u vervolgens op [Start].
Als [SADF] geselecteerd is, begint het scannen automatisch zodra u bijkomende originelen plaatst. Plaats bijkomende originelen nadat de originelen werden gescand.
Herhaal deze stap totdat alle originelen zijn gescand.
Als alle originelen zijn gescand, drukt u op de toets [
].
Opslaan of verzenden begint.
![]()
Als [Batch] is geselecteerd, kunnen originelen via de ADF worden gescand.
Als u originelen scant via de glasplaat, kan het apparaat, afhankelijk van de instellingen voor [Wachttijd voor volg. orig.: Glasplaat] onder [Scannereigensch.], wachten op bijkomende originelen, zelfs als [Batch] niet geselecteerd is in [Originele invoertype]. Voor meer details over [Wachttijd voor volg. orig.: Glasplaat] zie "Scaninstellingen".
Als onder [Scannereigensch.] [Stel wachttijd in] ingesteld is voor [Wachttijd voor volg. orig.: Glasplaat] of [Wachttijd voor volgend orig.: SADF], dient u bijkomende originelen binnen de opgegeven tijd te plaatsen. Als het aftellen voltooid is, begint de verzending of de opslag automatisch. Als u de verzending of de opslag wenst te starten voor de aftelling voltooid is, drukt u op de toets [
]. Het aftellen wordt geannuleerd als scaninstellingen of andere instellingen ondertussen worden gewijzigd. Plaats bijkomende originelen en druk dan op de toets [Start]. Het apparaat scant de originelen en het aftellen wordt hernomen. Voor meer details over [Wachttijd voor volg. orig.: Glasplaat] en [Wachttijd voor volgend orig.: SADF] zie "Scaninstellingen".
Als [SADF] is geselecteerd, wordt het scannen vanaf de glasplaat ingeschakeld na het scannen via de ADF. In dat geval moet u op [Start] drukken om het scannen te starten.