U kunt via e-mail een melding ontvangen over de status van het apparaat, bijvoorbeeld als het papier in het apparaat op is of als papier is vastgelopen.
De e-mail met de melding over de apparaatstatus wordt verzonden naar het e-mailadres dat van tevoren als bestemming is opgegeven. U kunt ook de timing en status opgeven die gemeld moeten worden.
![]()
Afhankelijk van uw e-mailprogramma kan een phishing-waarschuwing worden getoond als u e-mail ontvangt. Om deze boodschap niet meer te laten verschijnen, raadpleegt u de Help-functie van uw e-mail programma voor het instellen van vertrouwde afzenders.
Om de functies voor foutmeldingen bij e-mail te gebruiken, dient u [Autom. e-mailmelding] in te stellen op [On] op de [E-mail]-pagina en vervolgens een e-mailadres en andere vereiste instellingen op te geven via de Web Image Monitor. Alleen de beheerder kan de [Auto Email Notification]-instellingen wijzigen.
Over de volgende statuswaarden kan een melding worden verzonden:
Er is een fout opgetreden in de printer.
De inkt is op.
De inkt is bijna op.
De inktopvangeenheid moet nu worden vervangen.
De inktopvangeenheid moet binnenkort worden vervangen.
Het papier is op.
Het papier is vastgelopen.
Er is een verkeerd papierformaat geplaatst.
Er is een verkeerd papiertype geplaatst.
Er zijn een verkeerd papierformaat en -type geplaatst.
Er is een klep open.
Het aangegeven deel bijvoorbeeld een inktopvangeenheid of inktcartridges is of zijn niet juist bevestigd.
De temperatuur van het apparaat is te hoog of te laag.
Het papier is vastgelopen in de ADF.
![]()
Voor informatie over het opgeven van de apparaatinstelling raadpleegt u Beheerderstoepassingen
".
Zie voor meer informatie over het opgeven van de instelling voor de netwerkinterface De apparaatinstellingen wijzigen
.
Verwante onderwerpen
De meldingen over de printerstatus opgeven die via e-mail moeten worden verzonden