In de volgende procedure worden Windows XP en PageManager als voorbeeld gebruikt.
De procedure kan bij de verschillende versies van PageManager anders zijn. Raadpleeg de handleiding van PageManager voor meer informatie.
Plaats het origineel op de belichtingsplaat of in de ADF.
Wijs in menu [Start] naar [Alle programma's] en vervolgens naar [Presto! PageManager X.XX], en klik daarna op [Presto! PageManager X.XX].
“X.XX” geeft de versie van PageManager aan.
Klik op [Selecteer Bron...] in het menu [Bestand].
In het dialoogvenster [Selecteer bron] selecteer de scanner en klik vervolgens op [OK].
Klik op [Scan Instellingen...] in het menu [Extra].
Configureer de scaninstellingen zoals vereist, en klik vervolgens op [OK].
Voor meer details, zie het Helpgedeelte van het TWAIN-stuurprogramma of de handleiding van PageManager.
Klik in het menu [Bestand], klik op [Verkrijg data van afbeelding...].
Klik op [Afsluiten] in het menu [Bestand].
![]()
Controleer of u de juiste scanner hebt geselecteerd als er twee of meer scanners op het netwerk zijn aangesloten. Als u niet de juiste scanner hebt geselecteerd, klikt u op [Selecteer Bron...] in het menu [Bestand] en selecteert u de gewenste scanner.
U kunt het startprogramma dat bij PageManager wordt geïnstalleerd gebruiken om de volgende scanbewerkingen op eenvoudige wijze uit te voeren. Raadpleeg de handleiding van PageManager voor meer informatie.
Originelen scannen naar een andere toepassing.
De gescande bestanden doorsturen naar een OCR-toepassing.
De gescande bestanden doorsturen naar een e-mailtoepassing om als bijlage te verzenden.
De gescande bestanden opslaan in een vooraf ingestelde map.
Het apparaat ondersteunt WIA-scannen, een aanvullende methode om originelen te scannen vanuit uw computer die u via een USB-verbinding kunt gebruiken. WIA-scannen is mogelijk als uw computer beschikt over een toepassing die compatibel is met WIA. Raadpleeg de handleiding van de toepassing voor meer informatie.