Koptekst overslaan
Pagina met ondersteuning voor schermlezerStandaard
 

Koppen schoonm.

Volg de onderstaande procedure om de printerkoppen op de standaardwijze te reinigen. Reinig de kop als een bepaalde kleur niet kan worden afgedrukt of als afgedrukte afbeeldingen vaag zijn.

Bij het reinigen van koppen wordt inkt gebruikt.

Als de printcartridge leeg is, vervang deze dan en reinig de koppen niet. De printerkoppen worden automatisch gereinigd wanneer een printcartridge is vervangen.

1Schuif de envelopkiezer Staand naar voren.

gedetailleerde afbeelding

2Druk op [Menu].

afbeelding toetsen bedieningspaneel

3Druk op de toets [Pijl-omlaag] of [Pijl-omhoog] om [Onderhoud] weer te geven en druk vervolgens op de toets [Yes].

Onderhoud?         Pijl-omhoog
 OK=Yes / of 1-9   Pijl-omlaag

4Druk op de toets [Pijl-omlaag] of [Pijl-omhoog] om [Koppen schoonm.] weer te geven en druk vervolgens op de toets [Yes].

2 Koppen schoonm.  Pijl-omhoog
 OK=Yes            Pijl-omlaag

5Selecteer de kleur van de printerkop die u wilt reinigen met [Pijl-links] of [Pijl-rechts] en druk op [Yes]. U kunt [Alle koppen], [Printerkop 2] of [Printerkop 1] selecteren.

*Alle koppen       Pijl-rechts
 Pijl-links,Pijl-rechts & Yes          

Het reinigen van de koppen begint.

6Druk op [No] om "Annuleren?" weer te geven en druk vervolgens op [Yes].

Annuleren?          
 Yes / Doorgaan=No  

Het scherm Onderhoud wordt weergegeven.

7Druk op [No].

Het beginscherm wordt weergegeven.