Hopp over overskrift
 

Når meldinger vises

Denne delen beskriver maskinens hovedmeldinger. Hvis du mottar andre meldinger, må du følge instruksjonene du mottar.

Hvis det oppstår problemer, anbefaler vi at du først sjekker informasjonen i delen [Informasjon] på programområdet. Du finner informasjon om servervedlikehold i [Informasjon].

Melding

Årsak

Løsning

JavaVM har ikke blitt startet. Installer programmet etter at JavaVM starter.

JavaVM har ikke blitt startet.

Aktiver JavaTMPlatform under [Innstillinger for utvidede funksjoner] i Web Image Monitor.

Nedlasting av program mislyktes.

Kan ikke opprette tilkobling til installasjonsserveren.

Kontroller informasjon om servervedlikehold i [Informasjon]. Kontroller også om nettverksinnstillingene ([DNS-konfigurasjon] og [Proxy-innstillinger]) er riktig konfigurert. Se Slik bruker du programområdet for informasjon om nettverksinnstillingene.

Det har oppstått en feil. Installasjon av programmet mislyktes.

Kan ikke koble til serveren som installerer programmer. Kontroller vedlikeholdsinformasjon på Informasjonsskjerm eller nettverksinnstillinger.

Kunne ikke oppdatere fastvaren.

Det har oppstått en serverfeil.

Det har oppstått en uventet feil på serveren.

Finner ikke den angitte siden.

Det oppstod en feil på programområdet.

Kontroller informasjon om servervedlikehold i [Informasjon].

Det er ikke nok intern lagringsplass. Slett unødvendige programmer.

Det er ikke nok intern lagringsplass.

Slett unødvendige programmer.

Kunne ikke gjenopprette firmware fordi påkrevde data ikke finnes.

Fastvaren ble ikke oppdatert fra programområdet.

Gjenoppretting kan ikke utføres med mindre fastvaren på maskinen er blitt oppdatert fra programområdet.