Koptekst overslaan
 

Papier plaatsen in de multihandinvoer (lade A)

Gebruik de multihandinvoer (lade A) om transparanten, etiketten, kalkpapier en papier dat niet in de papierladen kan worden geplaatst te gebruiken.

Belangrijk

  • Het maximale aantal vellen dat u in één keer kunt plaatsen, is afhankelijk van het type papier. Stapel het papier niet hoger dan de limietmarkering. Voor het maximumaantal vellen dat u kunt plaatsen, zie Aanbevolen papierformaten en -typen.

  • Controleer of de papierranden aan de linkerzijde zijn uitgelijnd.

  • Wanneer u een klein aantal vellen plaatst, moet u ervoor zorgen dat u de zijgeleiders niet te ver naar binnen drukt. Als de zijgeleiders te strak tegen het papier aanliggen, kunnen de randen gaan vouwen, kan het papier onjuist worden ingevoerd of als het een gewicht heeft tussen 52,3–63,0 g/m2 (14,0–16,9 lb. Bankpost) kan het gaan kreukelen.

1Pas de zijgeleiders aan het papierformaat aan, maak een nette stapel van het papier en plaats het met de afdrukzijde naar boven.

Stapel het papier niet hoger dan de limietmarkering.

Illustratie multihandinvoer (lade A)

2Stel de eindafscheiding af.

Genummerde illustratie multihandinvoer (lade A)

  1. Eindafscheiding

  2. Verlengstuk

Om de eindafscheiding te verwijderen, schuift u deze naar rechts door de stop in te drukken.

Afbeelding van eindgeleider

3Druk op de liftschakelaar van de multihandinvoer (lade A).

Genummerde illustratie multihandinvoer (lade A)

  1. Liftschakelaar

De lamp van de liftschakelaar knippert als de lade omhoog gaat. Deze lamp blijft branden totdat de lade stopt.

Druk op de liftschakelaar om de lade omhoog en omlaag te bewegen als u papier wilt plaatsen of vastgelopen vellen wilt verwijderen.

Opmerking

  • Trek het verlengstuk uit als u vellen van A4-formaatLiggend, 81/2 × 11Liggend of groter in de multihandinvoer plaatst (lade A).

  • Briefpapier moet in een specifieke richting worden geplaatst. Voor meer informatie, zie Papier met vaste afdrukrichting of dubbelzijdig papier plaatsen.

  • U kunt enveloppen plaatsen in de multihandinvoer (lade A). Enveloppen moeten in een specifieke richting worden geplaatst. Voor meer informatie, zie Enveloppen.

  • Geef de papierformaten op die niet automatisch worden gedetecteerd. Voor meer informatie over de formaten die automatisch kunnen worden gedetecteerd, zie Aanbevolen papierformaten en -typen. Voor meer informatie over het opgeven van formaten, zie Een formaat instellen dat niet automatisch wordt herkend.

  • Voor meer informatie over het kopiëren via de multihandinvoer (lade A), zie Basisbewerkingen.