De volgende tabel geeft de verschillende combinaties aan als meerdere functies tegelijkertijd worden gebruikt. Als u de HTML-versie van de handleiding gebruikt, klik dan op "Vergroten en weergeven" om de tabel te vergroten.
Functiecombinaties worden uitgevoerd op apparaten van type 1, 2 en 3.

![]()
Om de functiecompabiliteitstabel ter bevestiging af te drukken, geeft u "Liggend" op als de origineelrichting.
U kunt de nietfunctie niet voor meerdere functies tegelijkertijd gebruiken.
Indien het apparaat meerdere functies tegelijk kan uitvoeren, geeft u de functieprioriteit op bij "Prioriteit bij gelijktijdige opdrachtuitvoering". De standaardinstelling is "Kop.app./Doc.Serv.". Voor meer informatie over "Prioriteit bij gelijktijdige opdrachtuitvoering", zie Apparaatbeheer.
Wanneer de finisher is geïnstalleerd, kunt u de uitvoerlade voor de documenten opgeven. Voor meer informatie over de instellingen van de uitvoerlade, zie Apparaatbeheer.
Tijdens het afdrukken kan het scannen van een document met behulp van een andere functie meer tijd in beslag nemen.