Stempel
In deze paragraaf wordt de procedure uitgelegd voor het stempelen van originelen die vanuit de ADF worden gescand. De stempel geeft aan dat de originelen zijn gescand.

De stempelfunctie kan alleen worden gebruikt bij scannen vanuit de ARDF. De ADF waarmee u dubbelzijdig kunt scannen ondersteunt de stempelfunctie niet. Voor meer informatie meer over de optionele eenheden die voor deze functie vereist zijn, zie de Gebruikershandleiding van uw apparaat.
Bij het scannen van een document met de ADF, kan het apparaat een cirkelvormige markering op de onderzijde van het origineel stempelen. Bij het scannen van een dubbelzijdig document wordt het document onderaan op de voorpagina en bovenaan op de achterpagina gemarkeerd.
Deze functie is nuttig als u gescande originelen wilt kunnen herkennen.

Druk op [Origin. invoertype].

Druk op [Stempel].
Druk op [OK].

Laatste pagina's worden gestempeld, zelfs als u ervoor heeft gekozen de laatste pagina niet te scannen.
Stempelen gaat misschien gewoon door als het scannen werd onderbroken, afhankelijk van de oorzaak van de onderbreking.
Als de stempel lichter wordt, vervangt u het stempelkussen. Voor meer informatie, zie de Gebruikershandleiding van uw apparaat.