Batch, SADF
Deze sectie geeft uitleg over de instellingen die u moet configureren als u een groot aantal originelen in meerdere batches wilt scannen en ze als één enkele taak wilt versturen.
Batch
Als u [Batch] selecteert, begint het scannen wanneer u de extra originelen plaatst en op [Starten] drukt. Als alle originelen zijn gescand, drukt u op [
]. Als u [Batch] selecteert, wacht het apparaat totdat extra originelen geplaatst worden, ongeacht de standaardinstellingen.
SADF
Als [SADF] is geselecteerd, begint het scannen zodra u extra originelen in de ADF plaatst. Selecteer in de volgende instellingen welke actie het apparaat uitvoert terwijl het op extra originelen wacht. Raadpleeg de gebruikershandleiding van uw apparaat voor meer informatie over [Wachttijd voor volgend orig.: SADF].
Schermtype Instellingen: Standaard
[Scannereigensch.][Scan]
[Timerinstellingen]
[Wachttijd voor volgend orig.: SADF]
Schermtype Instellingen: Klassiek
[Scannereigensch.]tabblad [Scan instellingen]
[Wachttijd voor volgend orig.: SADF]

(voornamelijk Azië)
Voor meer informatie meer over de optionele eenheden die voor deze functie vereist zijn, zie de Gebruikershandleiding van uw apparaat.
Druk op [Origin. invoertype].

Druk op [Batch] of [SADF].
Druk op [OK].

Als [SADF] is geselecteerd, begint het scannen zodra u extra originelen in de ADF plaatst. In de volgende gevallen moet u echter op [Starten] drukken om het scannen van extra originelen te starten.
Na het scannen van extra originelen via de glasplaat;
Na het wijzigen van instellingen tijdens het wachten op extra originelen;
Na het openen of sluiten van de ADF
Zie Meerdere originelen als één bestand scannen voor meer informatie over de procedures.
[Scan]