In deze paragraaf wordt de procedure beschreven voor het verzenden van scanbestanden via e-mail.
Druk op [Home] (
) onderaan in het midden van het scherm.
Druk op het pictogram [Scanner].
Zorg ervoor dat alle oude instellingen zijn gewist.
Druk op [Resetten] als een vorige instelling nog actief is.
Zorg ervoor dat [Scannen naar e-mail] is geselecteerd als de bezorgmethode.
Plaats de originelen.
Voor meer informatie, zie Originelen plaatsen.
Geef indien nodig de scaninstellingen op aan de hand van het origineel dat gescand moet worden.
Geef een verzender van de e-mail op.
Voor meer informatie, zie De afzender van de e-mail opgeven.
Geef de bestemming op.
Druk op [
] om de methode voor het opgeven van de bestemming te selecteren. Voor meer informatie over het opgeven van de bestemming, zie Een bestemming opgeven.
Het e-mailbericht wordt standaard verzonden naar [Naar]. Als u [Cc] of [Bcc] voor een adres wilt opgeven, drukt u op
(Bestemming(en) bevestigen), op [Naar] naast het adres, en selecteert u vervolgens [Cc] of [Bcc].
Druk op [Starten].
![]()
Dit apparaat ondersteunt SMTPS (SMTP via SSL).
Dit apparaat ondersteunt het verzenden van webmail.
Als [Naam afzender autom. specificeren] op het tabblad [Bestand doorzenden] onder [Systeeminstellingen] is ingesteld op [Aan], kunt u e-mails verzenden zonder iets bij [Naam afzender] in te hoeven vullen. In dit geval wordt het e-mailadres van de beheerder dat is opgegeven in [Systeeminstellingen] ingesteld als de standaard afzendernaam. Als het e-mailadres van de afzender niet in [Systeeminstellingen] is geregistreerd, wordt u gevraagd de afzendernaam op te geven nadat u op [Starten] heeft gedrukt. Voor meer informatie, zie Het apparaat aansluiten / Systeeminstellingen.
Afhankelijk van de beveiligingsinstelling kan de ingelogde gebruiker worden opgegeven bij [Naam afzender].
Om het scannen te annuleren, drukt u op [Stoppen]. Controleer de informatie die in elk dialoogvenster wordt weergegeven en druk op een willekeurige toets.
Nadat er een e-mail is verzonden, worden de velden bestemming en afzender automatisch gewist. Neem contact op met de dichtstbijzijnde dealer als u de informatie in deze velden wilt bewaren.
U kunt de opgegeven bestemmingen controleren of wijzigen door op
(Bestemming(en) bevestigen) te drukken. Voor meer informatie, zie De opgegeven bestemmingen controleren of wijzigen.