Koptekst overslaan
 

SNMPv3-codering

Als u Device Manager NX of een andere toepassing gebruikt die via SNMPv3 communiceert, kunt u de overgedragen gegevens coderen.

Zo kunt u voorkomen dat er met gegevens wordt geknoeid.

SP C340DN

1Log via Web Image Monitor in als de netwerkbeheerder.

2Ga naar [Apparaatbeheer] en klik vervolgens op [Configuratie].

3Klik op [Netwerkbeveiliging] onder "Beveiliging".

4Klik op [Alleen codering] in het gedeelte "SNMPv3-communicatie toestaan" van de sectie "SNMP" en klik vervolgens op [OK].

5Log uit.

SP C342DN

1Log in als netwerkbeheerder via het bedieningspaneel.

2Ga naar het scherm “SSL-/TLS-communicatie toestaan”.

[Systeeminstellingen] [Interface-instellingen] [Netwerk] [SNMPv3-communicatie toestaan]

3Geef SNMPv3-codering op.

[Alleen codering] [OK]

4Log uit.

Opmerking

  • Om gebruik te maken van Device Manager NX voor gegevenscodering van de opgegeven instellingen, moet u de Coderingswachtwoordinstelling van de netwerkbeheerder opgeven en het Coderingswachtwoord in SNMP verificatie-informatie in Device Manager NX instellen. Daarnaast dient u op de printer SNMPv3-communicatie toestaan op te geven. Voor meer informatie over het opgeven van het coderingswachtwoord in Device Manager NX, zie Device Manager NX Help.

  • Als de instelling voor [Gecodeerd wachtwoord] van de netwerkbeheerder niet is opgegeven, worden de te verzenden gegevens mogelijk niet gecodeerd of verzonden. Voor meer informatie over het opgeven van de instelling voor [Wachtwoordcodering] van de netwerkbeheerder, zie Beheerders registreren en wijzigen.

  • U kunt dit ook met Web Image Monitor instellen. Voor meer informatie, zie de procedure voor de SP C340DN.