Het apparaat kiest automatisch een passend formaat kopieerpapier, gebaseerd op het gedetecteerde origineelformaat en de reproductiefactor die u selecteert.
![]()
Deze functie kunt u niet gebruiken met de handinvoerlocatie.
De volgende origineelformaten en -richtingen kunnen worden gebruikt met Aut. pap. selectie(wanneer er wordt gekopieerd bij een ratio van 100%):
(voornamelijk in Europa)
A0
, A1![]()
, A2![]()
, A3![]()
, A4![]()
,B1 JIS
, B2 JIS![]()
, B3 JIS![]()
, B4 JIS![]()
![]()
(voornamelijk in Noord-Amerika)
Techniek
E (34 × 44)
, D (22 × 34)![]()
, C (17 × 22)![]()
, B (11 × 17)![]()
, A (81/2 × 11)![]()
![]()
Architectuur
E (36 × 48)
, D (24 × 36)![]()
, C (18 × 24)![]()
, B (12 × 18)![]()
, A (9 × 12)![]()
![]()
Overige
81/2 × 12![]()
, 81/2 × 13
, 81/2 × 14
, 11 × 14
, 11 × 15
, 12 × 141/2
, 30 × 21
, 30 × 42![]()
Bij gebruik van de toepassing Kopie

Voor informatie over het gebruik van het toepassingsscherm, zie "[Kopie]-scherm".
Bij gebruik van de toepassing Kopieerapparaat (klassiek)
Zorg ervoor dat [Aut. pap. selectie] is geselecteerd.

Plaats het origineel en begin met scannen.
![]()
In de modus Autom.pap.sel kunt u alleen papierinvoerlocaties selecteren die zijn ingesteld op [Niet weergeven] of [Gerecycl. pap.] bij [Papiertype] en die daarnaast zijn ingesteld op [Ja] bij [Autopapierselec. toepassen] onder [Lade Papierinstellingen]. Papierinvoerlocaties met het symbool van een slot (
) worden niet automatisch geselecteerd. Voor meer informatie over deze instelling, zie Het apparaat aansluiten / Systeeminstellingen.
Als u van papiersoort verandert, duurt het misschien even voordat het kopiëren begint.
Als [Autom.pap.sel] is geselecteerd, duurt het kopiëren mogelijk iets langer omdat het apparaat het kopieerpapier selecteert nadat het origineel is gescand.
Wanneer in de papierinvoerlocaties geen papier is geplaatst dat geschikt is voor het formaat dat en de verhouding voor verkleinen/vergroten die u heeft opgegeven, plaatst u papier met het vereiste formaat in de papierinvoerlocaties. U kunt ook een geschikte vergrotings-/verkleiningsratio kiezen voor het papier dat op dat moment in de papierinvoerlocaties is geplaatst. Daarna plaatst u het origineel opnieuw.