De pictogrammen voor alle functies worden weergegeven op het [Home]-scherm. U kunt modi wijzigen door op de pictogrammen te drukken. Voor meer informatie over de items in het [Home]-scherm, zie Snel aan de slag.
Afhankelijk van de verificatie-instellingen zijn er twee soorten [Home]-schermen:
Standaard [Home]-scherm
Dit scherm wordt weergegeven wanneer de verificatiefunctie niet actief is of wanneer de verificatiefunctie actief is en u als beheerder bent aangemeld. Het standaard [Home]-scherm wordt ook gebruikt als het beginscherm van het [Home]-scherm van een gebruiker. Waneer het standaard [Home]-scherm wordt aangepast, wordt het beginscherm van het [Home]-scherm van een gebruiker eveneens gewijzigd.
[Home]-scherm van de gebruiker
Dit scherm geldt voor elke gebruiker. Om het [Home]-scherm van een gebruiker te gebruiken, activeert u de verificatiefunctie. Het gebruik van het [Home]-scherm van een gebruiker kan worden beperkt. Voor meer informatie raadpleegt u de Veiligheidshandleiding.
U kunt het [Home]-scherm aanpassen zodat navigeren door het menu gemakkelijker wordt. Het standaard [Home]-scherm en het [Home]-scherm van een gebruiker kunnen afzonderlijk worden aangepast. Om het standaard [Home-scherm aan te passen, gebruikt u de knop [Programmeren], Gebruikerstools of Web Image Monitor. Om het [Home]-scherm van een gebruiker aan te passen, gebruikt u de knop [Programmeren] of Web Image Monitor. De volgende inhoud kan worden aangepast:
Pictogrammen toevoegen
U kunt snelkoppelingen naar vaak gebruikte programma's of internetpagina's toevoegen aan het [Home]-scherm. De pictogrammen van toegevoegde snelkoppelingen worden weergegeven op het [Home]-scherm. U kunt de programma's of internetpagina's eenvoudig oproepen door op het pictogram van de snelkoppeling te drukken. Raadpleeg voor meer informatie Pictogrammen toevoegen aan het [Home]-scherm.
De volgorde van pictogrammen wijzigen
U kunt de volgorde van de pictogrammen voor functies en snelkoppelingen wijzigen. Raadpleeg voor meer informatie De volgorde van de pictogrammen in het [Home]-scherm wijzigen.
De afbeelding registreren
U kunt een favoriete afbeelding rechtsboven in het [Home]-scherm weergeven. Raadpleeg voor meer informatie Een afbeelding weergeven in het [Home]-scherm.
Afhankelijk van de apparaatinstellingen kan het [Home]-scherm van een gebruiker niet gebruikt worden. Voor meer informatie raadpleegt u de Veiligheidshandleiding.
Wanneer u het [Home]-scherm van een gebruiker aanpast, wordt de inhoud van het standaard [Home]-scherm niet gewijzigd.
Wanneer u het standaard [Home]-scherm aanpast nadat u het [Home]-scherm van een gebruiker heeft gemaakt, worden de reeds geregistreerde instellingen voor het [Home]-scherm van de gebruiker niet gewijzigd.