Koptekst overslaan
Help
 

Kopiëren op papier van aangepast formaat

Maakt kopieën op papier met afwijkende afmetingen vanuit de handinvoer.

1Open de handinvoer.

2Voer het papier in met de afdrukzijde naar boven totdat u een piep hoort en positioneer vervolgens de papiergeleiders op basis van het papierformaat.

De handinvoer () is geselecteerd op het display.

3Druk op [Scherp].

4Druk op [Papierformaat].

Schermafbeelding bedieningspaneel

5Druk op [Aangepast formaat].

6Voer de horizontale afmeting van het origineel in met de cijfertoetsen en druk vervolgens op [Scherp].

Schermafbeelding bedieningspaneel

7Voer de verticale afmeting van het origineel in met de cijfertoetsen en druk vervolgens op [Scherp].

8Druk twee keer op [OK].

9Plaats de originelen en druk vervolgens op de [Start]-knop.

Opmerking

  • Om een waarde die u heeft ingevoerd te wijzigen, drukt u op het item dat u wilt wijzigen en voert u de nieuwe waarde in.

  • U kunt een aangepast papierformaat registreren. Voor meer informatie, zie "Een aangepast formaat registreren". U kunt ook het formaat van het geregistreerde aangepaste papierformaat oproepen. Voor meer informatie, zie "Geregistreerd aangepast papierformaat oproepen".