Koptekst overslaan
Help
 

Wireless LAN configureren

Belangrijk

  • Ethernet en Wireless LAN kunnen niet tegelijkertijd worden gebruikt.

  • Configureer met behulp van het bedieningspaneel de volgende wireless LAN-instellingen: druk op de [Menu]-knop, selecteer [Host interface], [Netwerk], [Type LAN] en selecteer daarna [Wireless LAN]. Verder moet u ook het IP-adres, subnetmasker, gateway-adres, DHCP, frametype (NW) en het actieve protocol instellen, zoals uitgelegd in Ethernetconfiguratie.

  • In de volgende tabel worden de bedieningspaneelinstellingen en hun standaardwaarden weergegeven. Deze items verschijnen in [Wireless LAN] onder het menu [Host interface].

Naam instelling

Standaard

Communicatiemodus

Infrastructuurmodus

SSID-instelling

leeg

Ad-hoc kanaal

11

Beveiligingsmethode

Uit

Wireless LAN signaal

-

Standaarden herstellen

-

1Druk op de [Menu]-knop.

Illustratie Menu-knop

2Druk op [Pijl-omlaag] of [Pijl-omhoog] om [Host interface] te selecteren. Druk vervolgens op de [OK]-knop.

Schermafbeelding bedieningspaneel

3Druk op [Pijl-omlaag] of [Pijl-omhoog] om [Wireless LAN] te selecteren. Druk tot slot op de [OK]-knop.

Schermafbeelding bedieningspaneel

4Druk op [Pijl-omlaag] of [Pijl-omhoog] om [Communicatiemodus] te selecteren en vervolgens op de [OK]-knop.

Schermafbeelding bedieningspaneel

5Druk op [Pijl-omlaag] of [Pijl-omhoog] om de verzendingsmodus van wireless LAN te selecteren. Druk vervolgens op de [OK]-knop.

Schermafbeelding bedieningspaneel

De overdrachtsmodus van Wireless LAN kan ook worden ingesteld met behulp van de Web Image Monitor.

6Als [802.11 Ad-hoc modus] is geselecteerd als [Communicatiemodus], bevestigt u het kanaal dat voor de overdracht wordt gebruikt.

7Druk op [Pijl-omlaag] of [Pijl-omhoog] om het [Ad-hoc kanaal] te selecteren. Druk vervolgens op de [OK]-knop.

Schermafbeelding bedieningspaneel

8Druk op de scrolltoetsen om het Ad-hoc kanaal te selecteren en druk vervolgens op de [OK]-knop.

Schermafbeelding bedieningspaneel

Selecteer een ad-hockanaal volgens de IEEE 802.11 standaard die u gebruikt.

  • Indien u IEEE 802.11 b/g gebruikt:

    • region-a(voornamelijk Europa en AziĆ«)
      Kanaal 1 t/m 13

    • region-b(voornamelijk Noord-Amerika)
      Kanaal 1 t/m 11

  • Indien u IEEE 802.11 a gebruikt:

    Kanaal 36, 40, 44, 48

9Druk op de [Menu]-knop om naar het beginscherm terug te keren.

10Druk een configuratiepagina af om de instellingen te controleren.

Opmerking

  • Voor details, zie de helpfunctie van Web Image Monitor en de Softwarehandleiding.

  • Voor meer informatie over het afdrukken van de configuratiepagina, zie Testafdrukken.