Koptekst overslaan
HandleidingenInhoudVorigeVolgendeHelp

Een taak wordt niet uitgevoerd

Als u een taak niet kunt uitvoeren, wordt het apparaat wellicht door een andere taak opgehouden.

Wacht tot de huidige taak is voltooid voordat u het opnieuw probeert. In bepaalde gevallen kunt u een andere taak met een andere functie gebruiken terwijl de huidige taak wordt uitgevoerd. Het gelijktijdig uitvoeren van meerdere functies heet "multi-accessing".

Combinatieschema

Compatibele functies

In het diagram ziet u de onderling verenigbare functies wanneer [Afdrukprioriteit] is ingesteld op [Onderbreken]. Zie "Systeeminstellingen", Handleiding Netwerk- en Systeeminstellingen voor details over afdrukprioriteit.

open cirkel: Gelijktijdige bewerkingen zijn mogelijk.

gevulde cirkel: Bewerking wordt ingeschakeld wanneer er op de bijbehorende functietoets wordt gedrukt en als het op afstand schakelen (van de scanner) klaar is.

pijl naar rechts: Bewerking wordt automatisch uitgevoerd als de voorgaande bewerking is voltooid.

kruis: De bewerking moet worden gestart nadat de huidige bewerking is afgerond. (Gelijktijdige bewerkingen zijn niet mogelijk.)

Afbeelding van verenigbare functies

*1 U kunt een document scannen zodra alle voorgaande documenten zijn gescand.

*2 Tijdens parallelle ontvangst worden eventuele volgende opdrachten uitgesteld tot de ontvangst voltooid is.

Opmerking