Vynechat záhlaví
 

Potvrzení výsledků vysílání e-mailem

Funkci Výsledek přenosu e-mailu můžete použít k odesílání hlášení v e-mailu na počítač. Výsledek potom lze ověřit na tomto počítači.

K dispozici jsou tato hlášení:

Důležité

  • Chcete-li potvrdit výsledky přenosu e-mailem, musí být instalovány funkce pevného disku a tiskárny/skeneru.

  • Nejprve musíte do seznamu příjemců zaregistrovat e-mailové adresy příjemců hlášení. Pro podrobnosti o registraci e-mailových adres viz příručka Průvodce sítí a systémovými nastaveními.

Upozornění

  • Podrobnosti o zaslání výsledků přenosu e-mailem viz „Nastavení odesílatele“.

  • Podrobnosti o obsahu hlášení viz „Hlášení o výsledku komunikace (Vysílání z paměti)“, „Hlášení o výsledku okamžitého vysílání (Okamžité vysílání)“ či „Hlášení o výsledku příjmu s kódem SEP“.

  • Pokud použijete funkci Jméno odesílatele pro volbu odesílatele, výsledky vysílání budou odesílány na zaregistrované e-mailové adresy odesílatelů. V seznamu příjemců vyberte odesílatele z příjemců Internet faxu nebo e-mailu. Podrobnosti viz „Nastavení odesílatele“.

  • Pokud odesíláte faxové dokumenty z počítače, pomocí ovladače LAN-Fax určete, zda má být do počítače odeslán e-mailové hlášení o výsledku vysílání.