Nyomtasson jelentéseket az ellenőrzéshez.
Memória átvitel
Az átviteli eredmények visszaigazolását elvégezheti a Kommunikáció eredménye jelentés funkcióval.
A Faxbeállítások menüben, a Felhasználói paraméterek segítségével (03-as kapcsoló, 0-ás bit) beállíthatja, hogy ez a jelentés minden befejezett Memóriaátvitel esetében kinyomtatásra kerüljön.
Kinyomtathatja a jelentést az Átvitel állapota jelentés Gyors művelet gombra történő programozásával, és ennek a célállomás megadásakor történő megnyomásával is.
Ha bekapcsolja a Kommunikáció eredménye jelentés funkciót, akkor a Sikertelen kommunikáció jelentés nem kerül kinyomtatásra.
A jelentés kinyomtatott tartalmával kapcsolatosan tájékoztatást a "Kommunikáció eredménye jelentés (Memóriaátvitel)" vagy a "Sikertelen kommunikáció jelentés" című részben talál.
Azonnali átvitel
Az eredményt az Azonnali átvitel eredménye jelentés segítségével ellenőrizheti.
A Faxbeállítások menüben, a Felhasználói paraméterek segítségével (03-as kapcsoló, 5-ás bit) beállíthatja, hogy ez a jelentés minden befejezett Memóriaátvitel esetében kinyomtatásra kerüljön. A jelentés minden befejezett azonnali átvitel után kinyomtatásra kerül.
Kinyomtathatja a jelentést az Átvitel állapota jelentés Gyors művelet gombra történő programozásával, és ennek a célállomás megadásakor történő megnyomásával is.
A jelentés tartalmával kapcsolatosan lásd: "Azonnali átvitel eredménye jelentés (Azonnali átvitel)".
![]()
A vételi mód váltásának részleteivel kapcsolatban lásd a "Vételi beállítások" című részt.
A gyors művelet gombbal kapcsolatos részletekért lásd az "Általános beállítások" című fejezetet.