Fejléc átugrása
 

Ellenőrzés e-mail segítségével

Használja az E-mail átviteli eredmények funkciót a jelentések e-mailen keresztül a számítógépre történő küldéséhez, majd ellenőrizze a jelentéseket a számítógépén.

Nem használható jelentések:

Fontos

  • Az olyan célállomások e-mail címeit először regisztrálnia kell a célállomáslistán, amelyekre jelentést küld. Az e-mail címek regisztrálásával kapcsolatban lásd a "Címek és felhasználók regisztrálása a fax-/beolvasófunkciókhoz", a Hálózati és Rendszerbeállítási Útmutatóban.

Megjegyzés

  • Az E-mail átv. eredm. beállítással kapcsolatosan lásd: Átviteli eredmények nyugtázása e-mailben.

  • A jelentések tartalmával kapcsolatosan lásd: "Kommunikáció eredménye jelentés (Memóriaátvitel)", "Azonnali átvitel eredménye jelentés (Azonnali átvitel)", vagy "SEP-kód vétel eltárolási jelentés".

  • Az e-mail vételi eredmények előzetesen gyorsbillentyűre történő programozásával az átviteli eredményeket elküldheti e-mailben minden egyes befejezett átvitelt követően. Válassza ki az értesítéshez a célállomást az Internetfax-célállomások vagy az e-mailcélállomások közül a célállomáslistából. A gyorsbillentyűvel kapcsolatban lásd az "Általános beállítások" című részt.

  • Ha a Küldő neve funkció használatával választja ki a küldőt, az átvitel eredménye a küldőhöz regisztrált e-mail címekre kerül elküldésre. Válassza ki a célállomáslistában lévő internetfax célállomások vagy e-mail célállomások közül a küldőt.

  • Ha faxdokumentumokat küld a számítógépről, használja a LAN-Fax vezérlőt a LAN-Fax eredménye jelentés küldésének beállítására.