Koptekst overslaan
 

Voorzorgsmaatregelen bij het wijzigen van het papierformaat

VOORZICHTIG


  • Pas op dat uw vingers niet bekneld raken tijdens het opnieuw plaatsen van papier of het verwijderen van vastgelopen papier.

Belangrijk

  • Stapel het papier niet hoger dan de limietmarkering.

  • Wijzig het papierformaat voor de opgegeven lade niet als er tegelijkertijd documenten worden gescand of afgedrukt.

Opmerking

  • Pictogram regio A(voornamelijk Europa en Azië)
    Lade 1 en lade 6 van de bulklade kunnen alleen papier van A4Staand-formaat bevatten. Als u op andere papierformaten vanuit lade 1 wilt afdrukken, neemt u contact op met uw servicevertegenwoordiger.

  • Pictogram regio B(voornamelijk Noord-Amerika)
    Lade 1 en lade 6 van de bulklade kunnen alleen papier van 81/2 × 11Staand-formaat bevatten. Als u op andere papierformaten vanuit lade 1 wilt afdrukken, neemt u contact op met uw servicevertegenwoordiger.

  • Region A icon(voornamelijk Europa en Azië)
    A3/11 × 17-lade-eenheid kan uitsluitend A3Liggend-formaat bevatten. Als u op andere papierformaten vanuit de lade-eenheid A3/11 × 17 wilt afdrukken, neemt u contact op met uw servicevertegenwoordiger.

  • Region B icon(voornamelijk Noord-Amerika)
    A3/11 × 17-lade-eenheid kan uitsluitend 11 × 17Liggend-formaat bevatten. Als u op andere papierformaten vanuit de lade-eenheid A3/11 × 17 wilt afdrukken, neemt u contact op met uw servicevertegenwoordiger.

  • Nadat u papier heeft geplaatst waarvan het formaat niet automatisch wordt bepaald, dient u het juiste papierformaat op te geven in het menu [Instell. papierlade]. Als u dit niet doet, dan kan er papier vastlopen. Voor meer informatie, zie Een formaat instellen dat niet automatisch wordt herkend.

  • Om papierstoringen te voorkomen, moet u het papier loswaaieren voordat u het plaatst.

  • Maak omgekruld of gevouwen papier recht voordat u het plaatst.

  • Voor meer informatie over de papierformaten en -typen die kunnen worden gebruikt, zie Aanbevolen papierformaten en -typen.