Oplossing:

De in de fabriek ingestelde luchtstroom van de brede bulklade is mogelijk niet sterk genoeg om de vellen van elkaar te scheiden.

Versterk de luchtstroom.

1Selecteer in [Geavanceerde instellingen] voor het aangepaste papier 1301: [Hfdlade/Bulkinv.lade mt 2 laden: Pap.inv.modus], en stel vervolgens [Pap.inv.modus: Ventil.kracht] in op [Niet-ingev. pap. voorkomen (Sterkere luchtstr.)].

2Druk de afbeelding af. Is het probleem opgelost?

Ja

Klaar!

Nee

Herhaal stap 2. Als de storingscode meer dan 3 keer wordt weergegeven, stel dan [Papierinvoermodus: Ventilatorkracht] in op [Niet-ingev. pap. voorkomen (Sterkste luchtstr.)].

3Druk de afbeelding af. Is het probleem opgelost?

Ja

Klaar!

Nee

Als het probleem blijft bestaan, neem dan contact op met uw servicevertegenwoordiger.

Opmerking

  • Gebruik de kleine tabbladgeleider wanneer u een vel papier van het formaat B5 instelt op SRA4 met Papiergewicht 8. Voor meer informatie over het bevestigen van de kleine tabbladgeleider, zie Voorbereiding.