Oplossing:

Voer de volgende procedures uit. Volg de procedures totdat een procedure het probleem heeft opgelost.

Procedure 1: De fuseertemperatuur wijzigen

1Pas in [Geav. inst.] de temperatuur van de fuseerhitteroller aan voor het aangepaste papier.

<Afdrukken in kleur >

Selecteer 1241: [Fuseertemperatuur] en verhoog vervolgens de waarde bij [Temp. hitteroller] of [Full color] met 5 °C.

<Afdrukken in zwart-wit>

Selecteer 1241: [Fuseertemperatuur] en verhoog vervolgens de waarde bij [Temp. hitteroller] of [Zwart-wit] met 5 °C.

2Druk de afbeelding af en controleer de tonerhechting. Is het probleem opgelost?

Ja

Klaar!

Nee

Verhoog de temperatuur met nog eens 5 graden.

3Herhaal stap 2.

Als het probleem zich nog steeds voordoet nadat u de temperatuur tot 190 graden heeft verhoogd, voer dan 'Procedure 2: De verwerkingssnelheid wijzigen' uit.

Procedure 2: de verwerkingssnelheid wijzigen

Hiermee wordt het afdrukken vertraagd, waardoor de toner meer tijd heeft om te hechten. Hierdoor wordt de doorvoer echter beperkt.

Voor meer informatie over het instellen van de verwerkingssnelheid, zie de Handleiding menu aanpassingsonderdelen.

1Stel in [Geavanceerde instellingen] voor het aangepast papier, [Instel. verwerkingssnelheid] in op 1331: [Motorsnelheid] in op [Lage snelheid].

2Druk de afbeelding af en controleer de tonerhechting. Is het probleem opgelost?

Ja

Klaar!

Nee

Neem contact op met uw servicevertegenwoordiger.

Opmerking

  • Als u de fuseertemperatuur of de verwerkingssnelheid wijzigt, kan dit één of meer van de volgende neveneffecten veroorzaken:

    • Krullend papier

    • Vastlopend papier

    • Blaarachtige witte stippen

    • Glanzende lijnen

    • Verandering in glans

  • Als er één of meer van de bovenstaande neveneffecten voorkomen, pas dan de fuseertemperatuur en de verwerkingssnelheid aan door deze te verlagen.

  • Het wordt aanbevolen om na deze oplossing kleurkalibratie van de externe controller uit te voeren. Voor meer informatie, zie Procedure voor kleurenkalibratie.

  • Controleer als volgt de hechting van de toner:

    • De afgedrukte afbeelding komt niet los.

    • De toner gaat er niet vanaf, zelfs niet wanneer er licht met een nagel overheen wordt gewreven.

    • De toner gaat er niet vanaf, zelfs niet wanneer er met een optische schoonmaakdoek overheen wordt gewreven.