Koptekst overslaan
 

De papierbibliotheek beheren

VOORZICHTIG


  • Houd SD-kaarten of USB-geheugenopslagapparaten buiten bereik van kinderen. Als een kind per ongeluk een SD-kaart of USB-geheugenapparaat inslikt, moet u onmiddellijk een dokter raadplegen.

Om de papierbibliotheek bij te werken of overbodige gegevens uit de opgeslagen papierbibliotheek te verwijderen, doet u het volgende:

Opgeslagen aangepast papier verwijderen uit de papierbibliotheek

Als er geen ruimte beschikbaar is in de papierbibliotheek, kunt u geen gegevens meer opslaan. Voor meer informatie over het verwijderen van gegevens uit de bibliotheek, neem contact op met uw apparaatbeheerder.

De papierbibliotheek bijwerken

Neem contact op met uw servicevertegenwoordiger voor meer informatie.

De opgeslagen gegevens uit de papierbibliotheek kopiƫren naar een ander apparaat van hetzelfde model

Neem contact op met uw servicevertegenwoordiger voor meer informatie.

Een back-up maken van de papierbibliotheek

Voor meer informatie, zie Back-up en herstel van aangepaste papierprofielen.

Neem contact op met uw servicevertegenwoordiger voor meer informatie over hoe u de back-upgegevens kunt gebruiken om de papierbibliotheek te herstellen.