Hopp over overskrift
 

Kopiere på konvolutter

Denne delen forklarer hvordan man kan kopiere på konvolutter i vanlig og egendefinert format. Plasser originalen på glassplaten og plasser konvolutten i multiarkmateren, papirmagasinet eller det brede høyvolumsmagasinet.

Angi papirtykkelsen i forhold til vekten på konvoluttene du skriver ut på. For mer informasjon om forholdet mellom papirvekt og papirtykkelse, samt konvoluttformater som kan brukes, se Paper Specifications and Adding Paper.

Se «Paper Specifications and Adding Paper» for informasjon om konvolutthåndtering, støttede konvoluttyper og hvordan du legger i konvolutter.

Viktig

  • Tosidig-funksjonen kan ikke brukes med konvolutter. Hvis tosidig-funksjonen er angitt, trykker du på [1-s. 2-s.:TmotT] for å avbryte innstillingen.

For å kopiere til konvolutter med spesialformat, må du angi konvoluttens dimensjoner. Angi den horisontale og vertikale lengden på konvolutten.

Illustrasjon av betjeningspanelet

Illustrasjon av konvolutter

Illustrasjon av horisontal: Horisontal

Illustrasjon av vertikal: Vertikal

Pass på å inkludere den helt åpne klaffen i den horisontale dimensjonen.

Illustrasjon av betjeningspaneletNår du bruker Kopiprogrammet

Illustrasjon av betjeningspanelet

For informasjon om hvordan du bruker programskjermen se [Kopi]-skjermen.

Illustrasjon av betjeningspanelNår du bruker Kopimaskin (standard)-programmet