Hopp over overskrift
 

Kopiere på konvolutter

Denne delen forklarer hvordan man kan kopiere på konvolutter i vanlig og egendefinert format. Plasser originaldokumentet på eksponeringsglasset og plasser konvolutten i multiarkmateren ekker papirmagasinet.

Angi papirtykkelsen i forhold til vekten på konvoluttene du skriver ut på. Hvis du vil ha mer informasjon om forholdet mellom papirvekt og papirtykkelse og konvoluttformatene som kan brukes, kan du se Anbefalte papirformater og -typer.

For informasjon om håndtering av konvolutter, konvolutt-typer som støttes, og hvordan du legger i konvolutter, se Konvolutter.

Viktig

  • Tosidig-funksjonen kan ikke brukes med konvolutter. Hvis tosidig-funksjonen er angitt, trykker du på [1-s. 2-s.:TmotT] for å avbryte innstillingen.

For å kopiere til konvolutter med spesialformat, må du angi konvoluttens dimensjoner. Angi den horisontale og vertikale lengden på konvolutten.

Illustrasjon av betjeningspanelet

Illustrasjon av konvolutter

Illustrasjon av horisontal: Horisontal

Illustrasjon av vertikal: Vertikal

copy icon Når du bruker Kopi-funksjonen

Illustrasjon av betjeningspanelet

Se [Kopi]-skjermen for informasjon om hvordan du bruker programskjermen.

copy (classic) icon Når du bruker Kopimaskin-funksjonen