U kunt op afdrukken ingesloten patronen afdrukken om ongeoorloofd kopiëren te voorkomen.
Met behulp van het printerstuurprogramma kunt u een patroon in het document inbouwen. Als het document gekopieerd is op een apparaat met de Copy Data Security Unit, worden beschermde pagina's grijs gemaakt in de kopie. Hiermee wordt het risico dat vertrouwelijke informatie gekopieerd wordt geminimaliseerd.
Indien het document wordt gekopieerd op een apparaat zonder de Copy Data Security Unit, zal de verborgen tekst opvallend worden weergegeven op de kopie; hiermee wordt aangegeven dat het een ongeoorloofde kopie is.
Met het printerstuurprogramma kunt u vaste tekst opnemen in het af te drukken document om ongeoorloofd kopiëren te voorkomen. Indien het document wordt gekopieerd, gescand of opgeslagen in een Document Server via een kopieerapparaat of multifunctionele printer, zal de vastgelegde tekst op de kopie opvallend worden weergegeven. Hierdoor wordt onbevoegd kopiëren voorkomen.
Zie de Veiligheidshandleiding voor details.
Zie de helpfunctie van het printerstuurprogramma voor meer informatie.
Zie Afdrukken voor meer informatie over deze functie in de printermodus.