Koptekst overslaan
 

Notatie overlay

U kunt een kopie maken waarbij de achtergrondorigineel (notatie) en gescande afbeelding worden gecombineerd.

Gekleurde originelen worden gescand als monochrome originelen en worden zwart/wit gekopieerd.

Belangrijk

  • Deze functie kunt u niet gebruiken met de handinvoerlocatie.

Deze functie heeft de volgende twee types:

Notatie overlay

Hiermee worden twee afbeeldingen op één kopie gecombineerd waarbij het eerste origineel als een notatie wordt gebruikt.

Illustratie van Notatie overlay

Gepr.Notat.Overlay

Hierbij wordt een opgeslagen afbeelding als achtergrond gebruikt en met een gescande afbeelding gecombineerd. U kunt deze functie alleen gebruiken als u de overlaynotatie op voorhand heeft opgeslagen. Voor meer informatie, zie Een notatie opslaan.

Illustratie van Notatie overlay

1Controleer of [Zwart/Wit] geselecteerd is.

2Druk op [Bewerken/Kleur].

3Druk op [Afbeelding bewerken].

4Druk op [Notatie overlay].

5Selecteer [Notatie Overlay] of [Gepr.Notat.Overlay].

6Selecteer een opgeslagen notatienummer wanneer u [Gepr.Notat.Overlay] selecteert.

Afbeelding van bedieningspaneel

7Druk twee keer op [OK].

8Plaats het eerste origineel en begin met scannen.

9Plaats indien nodig nog meer originelen.

Druk op [Scherp] nadat alle originelen zijn gescand.

Opmerking

  • Als de formaten van de notatie en het origineel die op de notatie over elkaar heen gelegd moeten worden, van elkaar verschillen, wordt de afbeelding gemaakt in het formaat van het overlayorigineel.

  • Als u een notatie scant, is de uitvoerafbeelding misschien wazig. In dat geval kopieert u de notatie en gebruikt u deze als de notatie.

  • Bij gebruik van Notatie overlay kan de afbeelding iets vervagen.

  • U kunt de afbeeldingsdichtheid van een notatie niet wijzigen. Als u een gewenste afbeeldingsdichtheid wilt verkrijgen, scant u een origineel waarvoor u de dichtheid op voorhand heeft gewijzigd.

  • De functies Synchroon snijden en Overdekken formaat kunnen niet tegelijkertijd worden gebruikt.