Fejléc átugrása
 

Továbbított jelszavak titkosítása

A meghajtó titkosítási kulcs és jelszótitkosítás konfigurálása lehetővé teszi a kommunikációt titkosított jelszavakkal, és növeli a biztonságot a jelszófeltöréssel szemben. A biztonság további növelése érdekében javasoljuk, hogy együtt használja az IPsec, SNMPv3 és SSL/TLS protokollokat.

Szükséges továbbá az adminisztrátori és felhasználói hitelesítés során használt belépési jelszó titkosítása is.

Megh. titk. kód

Ez a kód egy olyan karakterlánc, amely az egyes meghajtókról küldött belépési jelszavak és dokumentumokat levédő jelszavak titkosítására szolgál, amikor a felhasználói hitelesítés be van kapcsolva.

A belépési jelszó titkosításához adja meg a nyomtató és a felhasználó számítógépére telepített meghajtó titkosítási kódját.

Az IPP hitelesítés jelszava

Az IPP hitelesítési jelszó titkosításához a Web Image Monitor alkalmazáson a "Hitelesítés" beállítást adja meg [DIGEST] értékűnek, majd határozza meg a nyomtatón beállított IPP hitelesítési jelszót.

Megjegyzés

  • Bár nem javasoljuk, az IPP hitelesítési jelszavak kezeléséhez Telnet vagy FTP-protokoll is használható.

  • Az adminisztrátori hitelesítés belépési jelszavainak titkosításával kapcsolatosan lásd: Adminisztrátorok regisztrálása és módosítása.