Koptekst overslaan
 

Verzendinstellingen

Deze paragraaf beschrijft de gebruikersinstellingen op het tabblad [Verzendinst.] onder [Scannereigenschappen].

In dit gedeelte wordt uitgelegd hoe u de standaardwaarde instelt voor instellingen zoals het compressieniveau van het scanbestand, en heen en terug schakelen naar de TWAIN-scannerfunctie van het netwerk.

TWAIN Standby Tijd

Als het apparaat een TWAIN-scanaanvraag ontvangt terwijl het apparaat gegevens wegschrijft naar het geheugen of terwijl het apparaat e-mail verzendt of scannen naar map uitvoert, wordt onmiddellijk overgeschakeld naar de TWAIN-netwerkscannerfunctie. Het overschakelen gebeurt ook als de gedefinieerde stand-bytijd is verstreken nadat er voor het laatst op een knop/toets is ingedrukt.

Met deze instelling kunt u bepalen of het apparaat onmiddellijk overschakelt naar TWAIN, of wacht tot de stand-bytijd verstreken is als een TWAIN-scanaanvraag binnenkomt.

Standaardinstelling: [Aan, 10 s]

  • Aan

    Het apparaat schakelt over naar de TWAIN-scannerfunctie als de hier ingestelde tijd verstreken is nadat er voor het laatst op een knop/toets is gedrukt. U kunt de stand-bytijd zelf instellen (3-30 seconden).

  • Uit

    Het apparaat gaat onmiddellijk over op de TWAIN-scannerfunctie.

Prioriteit bestandstype

Selecteer of u de gescande originelen wilt verzenden als bestanden die uit één pagina of uit meerdere pagina's bestaan.

Selecteer TIFF/JPEG of PDF voor bestanden die uit één pagina bestaan.

Standaardinstelling: [Meerderepagina's:PDF]

  • Enkele pagina: TIFF/JPEG

  • Enkele pagina:PDF

  • Meerdere pagina's: PDF

Compressie (Z&W)

Selecteer of zwart/wit-scanbestanden al dan niet moeten worden gecomprimeerd.

Door te comprimeren kan een scanbestand sneller worden verzonden.

De effectieve tijd die nodig is voor de bestandsoverdracht, is afhankelijk van de grootte van het bestand en van de belasting van het netwerk.

Standaardinstelling: [Aan]

  • Aan

  • Uit

Compressie (Grijs/Kleur)

Geef op of scanbestanden met verschillende niveaus (grijswaarden/kleur) al dan niet moeten worden gecomprimeerd.

Standaardinstelling: [Aan, compressieniveau 4]

  • Aan

    U kunt het compressieniveau opgeven van één tot vijf.

    De beeldkwaliteit is beter bij een lagere compressie, maar dan duurt het langer om het bestand door te sturen.

    De effectieve tijd die nodig is voor de bestandsoverdracht, is afhankelijk van de grootte van het bestand en van de belasting van het netwerk.

  • Uit

Max. E-mailform.

Selecteer of de grootte van een e-mail waaraan een afbeelding is gehecht, al dan niet moet worden beperkt.

Standaardinstelling: [Aan, 2048 KB]

  • Aan

    U kunt de maximale grootte opgeven (128-102, 400 KB).

    Als SMTP de grootte beperkt, dient u dezelfde instelling te gebruiken.

  • Uit