Koptekst overslaan
 

Beschikbare functies op dit apparaat

Dit onderdeel beschrijft de beschikbare functies op dit apparaat.

Vergadering

Met dit apparaat kunt u een vergadering aanvangen door verbinding te maken met een contactpersoon of door een oproep van een contactpersoon te beantwoorden. De interne camera en het interne display worden voor video-invoer en -uitvoer gebruikt en de interne microfoon en luidspreker worden voor audio-invoer en -uitvoer gebruikt. Als er een internetverbinding beschikbaar is, kunt u met het apparaat vrijwel overal een vergadering beleggen. Zorg er in dat geval voor dat u de oplaadbare batterij bevestigt en oplaadt.

*1 Hierbij moet wel aan de netwerkvereisten voldaan worden zoals die voor de lijnsnelheid en poorten. Voor meer informatie over de eisen aan de netwerkomgeving voor dit apparaat, zie Besturingsvereisten.

Uw computerscherm delen

Als u dit apparaat op uw computer aansluit, kunnen andere partijen zien wat er op uw scherm wordt weergegeven.

Voor meer informatie over hoe u uw computerscherm deelt, zie Het computerscherm delen.

Privévergadering

Wanneer u de vergadercode vooraf opgeeft en deelt, kunnen meerdere contactpersonen deelnemen aan de besloten vergadering.

Voor meer informatie over de privévergadering, zie Deelnemers aan de vergadering beperken.

De netwerkinstellingen wijzigen

Wijzig de netwerkinstellingen van het apparaat.

Wijzig de netwerkinstellingen aan de hand van de omgeving waarin het apparaat wordt gebruikt.

Voor meer informatie over het wijzigen van de netwerkinstellingen, zie De netwerkconfiguratie wijzigen.

De firmware updaten

U kunt de firmware van het apparaat updaten.

De firmware kan alleen geüpdatet worden als het apparaat op een netwerk is aangesloten.

Voor meer informatie over het updaten van de firmware, zie Firmware bijwerken.

De apparaatinstellingen wijzigen

Wijzig de instellingen met betrekking tot afbeeldingen en audio.

Pas de instellingen aan de omgeving aan waarin het apparaat gebruikt wordt.

Voor meer informatie over de configuratie van de apparaatinstellingen, zie De apparaatinstellingen configureren.