Koptekst overslaan
 

Opmerkingen over het configureren van de vouwfunctie

Omstandigheden waarin de vouwfunctie wordt geannuleerd:

  • De vouwfunctie kan niet gebruikt worden op het geselecteerde papierformaat of -type.

  • Als het apparaat handmatig door moet gaan met afdrukken.

  • Wanneer [Automatisch doorgaan] is ingesteld.

  • Als een papiertype waar Multi-vellenvouw niet op kan worden toegepast, is geselecteerd.

  • Als Multi-vellenvouw is opgegeven, maar de papierformaten afwijken.

  • Als Multi-vellenvouw is opgegeven, maar het aantal vellen overschrijdt het maximaal aantal dat beschikbaar is voor de vouwfunctie.

  • Als een combinatie van papierrichting en vouwpositie is geselecteerd die niet geschikt is voor de functie vouwen.

  • Als papier wordt aangevoerd vanuit een lade van de optionele tussenvoegeenheid.

Functies die voor een reset van de taak zullen leiden als ze met de vouwfunctie worden gecombineerd

  • Tussenbladen (*1)

  • Scheidingsvellen (*1)

  • Nieten (*2)

  • Perforeren

  • Halve vouw geconfigureerd op de boekjesfinisher

*1 Het resetten van een taak vindt alleen plaats als deze taak wordt gecombineerd met Halve vouw, Briefvouw naar binnen, Briefvouw naar buiten, Dubbele parallelvouw of Venstervouw.

*2 Het resetten van een taak vindt alleen plaats als deze taak wordt gecombineerd met Halve vouw, Briefvouw naar binnen, Briefvouw naar buiten, Dubbele parallelvouw of Venstervouw. De functie kan worden opgegeven met Z-vouw behalve als Nieten (Midden) is geselecteerd (via de boekjesfinisher).

Opmerking

  • Wanneer het informatiepictogram (Pictogram illustratie) naast de lijst "Vouwen:" wordt weergegeven, kunt u de vouwfunctie niet opgeven. Klik op het informatiepictogram (Pictogram illustratie) om te controleren waarom de vouwfunctie niet beschikbaar is.

  • Wanneer de vouwfunctie gebruikt wordt, zal Geroteerd sorteren geannuleerd worden.

  • Als u geen vouwinstellingen kunt invoeren, zelfs wanneer er een multi-vouweenheid geïnstalleerd is, is het mogelijk dat de opties niet correct zijn ingesteld in het printerstuurprogramma. Zie de "Installatiehandleiding stuurprogramma" om de optie-instellingen voor het printerstuurprogramma te corrigeren.

  • Bij het nieten van Z-gevouwen papier kunnen minder vellen dan normaal worden samengeniet. Dit heeft te maken met het feit dat één Z-gevouwen vel overeenkomt met 10 vellen zonder Z-vouw. Voor het aantal pagina's dat samengeniet kan worden, raadpleegt u de handleiding Onderhoud en Specificaties.

  • Afhankelijk van de temperatuur en de vochtigheid van de omgeving waarin het apparaat zich bevindt en de papiersoort die wordt gevouwen, kan gebruik van deze functie inktvlekken tot gevolgd hebben, wat hier en daar kan resulteren in bevuilde afdrukken.

  • Er kunnen kreukels verschijnen wanneer briefvouw naar buiten toegepast wordt op vellen van B4 JISLiggend, A3Liggend, 81/214Liggend, 11 × 17Liggend, 8KLiggend of groter. In sommige gevallen moet u misschien gebruikmaken van A4Liggend vellen of kleiner wanneer er gevouwen wordt in combinatie met de verkleiningsfunctie.

  • De afdrukkwaliteit op de vouwlijnen kan verminderd zijn. Dit wordt veroorzaakt door barsten in de gefuseerde toner. Er kan ook oppervlakteverlies plaatsvinden bij een aantal papiersoorten. Druk een testvel af, voordat u met de afdruksessie begint om mogelijke verspilling te voorkomen.

  • Het afdrukken zal stoppen als het aantal afgedrukte vellen de capaciteit van de lade overschrijdt. Als dit het geval is, verwijder dan de bedrukte vellen uit de lade van de vouweenheid om verder te gaan met afdrukken.

  • De functie multi-velvouw kan maximaal drie vellen tegelijkertijd vouwen.