Koptekst overslaan
 

Bevestigen van het papierverlengstuk in de grote LCT

Bevestig bij het plaatsen van papier van het formaat B5 JISStaand of groter de papierverlengstukken.

1Open het voorpaneel van de grote LCT, verwijder de schroeven uit de zijgeleiders voor briefkaarten en verwijder de zijgeleiders.

Afbeelding grote LCT met genummerde onderdelen

  1. Zijgeleiders voor briefkaarten

2Verwijder de papierverlengstukken.

Afbeelding grote LCT met genummerde onderdelen

  1. Papierverlengstukken

3Vervang de zijgeleiders voor briefkaarten en sluit het voorpaneel van de grote LCT.

4Controleer of het papier in de papierlade niet wordt gebruikt en trek de lade dan voorzichtig open tot deze stopt.

Afbeelding van grote LCT

5Maak alle schroeven los die de zijafscheidingen op hun plek houden.

Afbeelding van grote LCT

6Schuif de eindgeleider en zijgeleiders naar buiten.

Om de eindgeleider te verschuiven, duwt u tegen de eindgeleider terwijl u de ontgrendelingsknop ingedrukt houdt.

Afbeelding van grote LCT

7Bevestig de papierverlengstukken door de sleuf van de papierverlengstukken in de ondersteuningsplaten van de geleiders te plaatsen.

Afbeelding van grote LCT

8Controleer of de papierverlengstukken en zijgeleiders aan elkaar vastzitten door tegen de zijgeleiders te drukken.

Afbeelding van grote LCT

9Pas de stand van de eindgeleiders en de zijgeleiders aan het formaat van het te plaatsen papier aan en plaats het papier.

10Schuif de papierlade voorzichtig volledig naar binnen.

Opmerking

  • Vervang de papierverlengstukken na gebruik.