Om verzendingsfouten te voorkomen, kunt u het apparaat zo configureren dat de gebruiker op [Toev.] moet drukken voordat een andere bestemming toegevoegd kan worden.
Als u deze functie in wilt schakelen, zet u de gebruikersparameter (schakelaar 17, bit 2) aan in het menu Faxeigenschappen. Zie Parameterinstellingen.
Als deze functie gebruikt wordt, verschijnt in de volgende gevallen een bericht om op [Toev.] te drukken. Druk op [Toev.] voordat u een andere bestemming toevoegt als:
U een andere bestemming met de bestemmingstoets wilt toevoegen voordat u op [Toev.] drukt.
Als er al één of meer bestemmingen zijn opgegeven, drukt u op [Reg. nr. ] voordat u op [Toev.] drukt.
Ook als u op [Historie handm. invoer] drukt of een andere bestemming probeert toe te voegen in het scherm [Zoeken], wordt er een bevestigingsbericht weergegeven. Druk op [Ja] om een andere bestemming toe te voegen.