Koptekst overslaan
 

De beginpagina weergeven

In dit gedeelte wordt de beginpagina besproken en wordt uitgelegd hoe u Web Image Monitor kunt weergeven.

1Start de internetbrowser.

2Voer "http://(IP-adres van het apparaat of hostnaam)/" in op de adresbalk.

Wanneer u SSL, een protocol voor gecodeerde communicatie, instelt in een omgeving waarin serververificatie wordt gebruikt, voer dan "https://(IP-adres of hostnaam van het apparaat)/" in.

Elke pagina van Web Image Monitor is onderverdeeld in de volgende gedeeltes:

illustratie scherm internetbrowser met nummers en benamingen

  1. Menugebied

    Er wordt een menu weergegeven.

  2. Tabbladen

    Hier worden de details van de verschillende menu's weergegeven.

  3. Menu taalinstellingen

    Selecteer een taal.

    Als de weergegeven pagina niet goed wordt weergegeven terwijl u een Engelstalig besturingssysteem gebruikt, selecteer dan "English" in het Language-menu.

  4. Vernieuwen

    Klik op [Refresh] om de nu weergegeven informatie te updaten.

  5. Koptekstgebied

    U kunt de firmwareversie controleren door op pictogram te klikken. Controleer of de firmware moet worden bijgewerkt door de huidige versie via internet te vergelijken met de nieuwste firmware. U kunt de apparaatinstellingen wijzigen door het beheerderswachtwoord in te voeren om als beheerder toegang tot het apparaat te krijgen.

  6. Help

    U kunt de Help raadplegen om de inhoud van Help-bestanden te bekijken.

  7. Algemeen gebied

    Hier wordt de inhoud weergegeven van het item dat in het menugedeelte is geselecteerd.

Opmerking

  • Als u Web Image Monitor wilt weergeven, klikt u op [Web Image Monitor...] op het tabblad [Configuratie/Info] in het dialoogvenster [Afdrukvoorkeuren].