Koptekst overslaan
 

TWAIN-stuurprogramma installeren

Volg de onderstaande procedure om alleen het TWAIN-stuurprogramma te installeren. Om de TWAIN-scanfunctie te gebruiken, dient u het TWAIN-stuurprogramma op de clientcomputer te installeren.

Belangrijk

  • Voor Windows XP/Vista/7 en Windows Server 2003/2003 R2/2008/2008 R2 meldt u zich aan als een beheerder (een gebruiker met beheerdersrechten).

  • Als "Wizard Nieuwe hardware toevoegen" verschijnt als er een USB-verbinding is ingesteld, volgt u de aanwijzingen op het scherm en installeert u het gewenste stuurprogramma.

1Plaats de cd-rom in het cd-romstation van de computer.

Sluit alle toepassingen die momenteel worden uitgevoerd.

2Selecteer een interfacetaal en klik vervolgens op [Volgende>].

3Klik op [TWAIN/WIA-stuurprogramma].

4Klik op [Volgende >].

5Lees de volledige licentieovereenkomst zorgvuldig door. Als u akkoord gaat, klikt u op [Ja].

6Controleer het installatieresultaat en klik daarna op [Voltooien].

Opmerking

  • Nadat u de cd-rom hebt geplaatst, wordt het dialoogvenster "Drivers & Utilities" weergegeven. Als dit niet wordt weergegeven, dubbelklikt u op het pictogram van het cd-romstation onder [Deze computer] of [Verkenner] en dubbelklikt u vervolgens op Setup.exe.

Opgeven van [IO-type]

In dit gedeelte wordt uitgelegd hoe u de interface-instellingen van het TWAIN-stuurprogramma kunt opgeven. Raadpleeg voor meer informatie over het TWAIN-stuurprogramma de Help-functie van het TWAIN-stuurprogramma.

  1. Start het TWAIN-stuurprogramma.

  2. Vink het selectievakje [Netwerk] aan en klik vervolgens op [Zoeken].

    De computer zoekt op het netwerk naar beschikbare apparaten.

    Als u het apparaat direct specificeert, voert u het IP-adres van het apparaat in.

  3. Selecteer het IP-adres van het apparaat uit het vervolgkeuzemenu.

  4. Klik op [OK].

    Het bevestigingsscherm wordt gesloten.