In deze paragraaf worden de gebruikersinstellingen in het menu Kleurafbeelding aanpassen onder [Kop.app./Doc.server-eig.] beschreven.
Achtergrondbelichting van ADS (Kleur)
De achtergrondbelichting wordt aangepast om de tekst en kopie over te slaan. In de kleurenmodus kunt u de achtergrondbelichting in maximaal 5 stappen aanpassen.
Standaard is de middelste van de vijf niveaus ingesteld.
A.C.S. gevoeligheid
Deze 5-stappeninstelling bepaalt de mate waarin onderscheid wordt gemaakt tussen zwart-witoriginelen en originelen in kleur wanneer [Autom. select.] is geselecteerd.
Standaard is de middelste van de vijf niveaus ingesteld.
A.C.S. prioriteit
Deze instelling bepaalt de kopieerprioriteit tussen [Zwart/Wit] en [Kleur] wanneer [Autom. select.] is geselecteerd.
Standaardinstelling: [Kleur]
![]()
Raadpleeg Het apparaat aansluiten / Systeeminstellingen voor meer informatie over het wijzigen van eigenschappen van het kopieerapparaat of de documentserver.