Koptekst overslaan
Help
 

De scanfuncties

In deze paragraaf worden functies beschreven die u in de scannermodus kunt gebruiken.

U kunt de scanfuncties gebruiken om scanbestanden naar computers te verzenden, originelen vanaf een computer te scannen met behulp van de TWAIN-driver of scanbestanden op te slaan op de harde schijf van het apparaat.

Raadpleeg de desbetreffende hoofdstukken voor meer informatie over elke functie.

Gescande bestanden verzenden (netwerkscanner)

U kunt scanbestanden verzenden naar of opslaan op een computer en u kunt het format van een scanbestand opgeven in overeenstemming met het bedoelde gebruik van het bestand.

  • Verzenden via e-mail

    U kunt scanbestanden verzenden naar de opgegeven e-mailadressen.

    Zie hoofdstuk 1 voor meer informatie.

  • Verzenden naar mappen

    U kunt scanbestanden opslaan in gedeelde netwerkmappen of op FTP- of Netwareservers.

    Zie hoofdstuk 2 voor meer informatie.

  • Verzenden via WSD

    U kunt Web Services on Devices (WSD) gebruiken om scanbestanden naar een client-computer te versturen.

    Voor meer details, zie hoofdstuk 3 "Scanbestanden verzenden via WSD".

  • Bezorgen

    U kunt scanbestanden bezorgen met behulp van een bezorgingsserver.

    Voor meer details, zie hoofdstuk 6 "Scanbestanden bezorgen".

Originelen op een clientcomputer scannen (TWAIN-scanner)

U kunt de TWAIN-driver gebruiken om originelen te scannen van op het netwerk aangesloten client-computers.

Voor meer details, zie hoofdstuk 7 "Originelen scannen met de TWAIN-netwerkscanner".

Bestanden opslaan

Scanbestanden kunnen worden opgeslagen op de harde schijf van het apparaat of op een verwijderbaar geheugenapparaat.

  • Bestanden opslaan op de harde schijf van het apparaat.

    U kunt verschillende zaken doen met bestanden die zijn opgeslagen op de harde schijf, zoals ze opslaan in gedeelde mappen of ze via e-mail versturen.

    Voor meer details, zie hoofdstuk 4 "Bestanden opslaan met de scanfunctie".

  • Bestanden opslaan op een verwijderbaar geheugenapparaat

    U kunt scanbestanden opslaan op een verwijderbaar geheugenapparaat, zoals een USB-flashgeheugen of een SD-kaart.

    Voor meer details, zie hoofdstuk 5 "Scanbestanden opslaan op een memory stick".

Opmerking

  • Als de Copy Data Security Unit is geïnstalleerd en u een origineel scant dat is afgedrukt met behulp van gegevensbeveiliging voor kopiëren, piept het apparaat en wordt een geheel grijze pagina verzonden of opgeslagen. U kunt het logboekbestand gebruiken om te controleren wie het vertrouwelijke origineel heeft gescand. Neem voor meer informatie over gegevensbeveiliging kopiëren contact op met de beheerder.

  • De scanfuncties van dit apparaat zijn alleen beschikbaar wanneer het netwerk functioneert. Ze zijn niet beschikbaar via een rechtstreekse USB-verbinding.