De menu's van het PCL 6-printerstuurprogramma worden als voorbeeld getoond. Zie de helpfunctie van het printerstuurprogramma voor meer informatie over het PCL 5e-printerstuurprogramma.
Het volgende is een overzicht van de instellingen die beschikbaar zijn in de menu's [Afwerking], [Papier] en [Effecten] in het [Menu:]-gebied.
Het menu Afwerking
U kunt de functies sorteren en nieten in-/uitschakelen.
Sorteren
Bij het afdrukken van meerdere sets van documenten, zoals hand-outs voor vergaderingen, kunt u afdrukken in geordende sets.
Nieten (alleen type 3)
Setjes kunnen apart geniet worden wanneer u meerdere sets afdrukt.
Het menu Papier
U kunt de functie voorbladen en tussenbladen inschakelen/uitschakelen.
Voorblad / Achterblad
Met deze functie kunt u voor- en achterbladen invoegen die vanaf een andere lade naar de hoofdlade worden gevoerd, waarna ze worden bedrukt.
Hoofdstukpagina
Wanneer u deze functie gebruikt, kunt u opgegeven pagina's altijd aan dezelfde kant laten bedrukken als de eerste pagina, of u kunt hoofdstukpagina's vóór de opgegeven pagina's tussenvoegen.
Tussenblad
Tussen elke pagina kan een tussenblad worden ingevoegd.
Het menu Effecten
Watermerken
Dankzij deze functie wordt de beveiliging van een document verhoogd en kan het document worden geïdentificeerd door het toevoegen van gespecificeerde tekst (watermerk) op elke pagina.