Dit apparaat wordt verpakt in schokabsorberend schuim en bevestigd met plakband geleverd, zodat het apparaat gedurende het transport beschermd is tegen schokken en trillingen. Verwijder deze beschermende materialen zodra de printer op de plaats is waar u hem gaat gebruiken.
![]()
|
|
|
![]()
|
|
|
|
|
|
|
![]()
Het verwijderde plakband kan vies zijn. Laat het niet op uw handen of kleren komen.
Verwijder het plakband van de papierinvoerlade en de klep pas na het verplaatsen van het apparaat.
Til het apparaat niet op aan de lades.
Pas op dat er geen kleine voorwerpen (zoals paperclips) in het apparaat vallen of vast komen te zitten.
Houd een onbedekte tonercartridge niet in direct zonlicht.
Als u dit apparaat voor het eerst gebruikt, maak dan gebruik van de printcartridge die bij het apparaat geleverd wordt.
Verwijder de plastic zak.
Til het apparaat op bij de ingebouwde grepen aan de zijkanten.
Er zijn tenminste vier personen nodig om de printer te verplaatsen.

Laat het apparaat langzaam en voorzichtig zakken om te voorkomen dat uw handen klem komen te zitten.
Verwijder het plakband dat aan de buitenkant van het apparaat vastzit.
Trek lade 1 er voorzichtig uit (alleen type 3).

Verwijder het verlengstuk uit lade 1 (alleen type 3).

Duw lade 1 er voorzichtig in (alleen type 3).

Bevestig het verlengstuk aan de finisherlade (alleen type 3).

Open de ADF.

Verwijder het beschermingsmateriaal dat op de glasplaat is bevestigd.
Laat de ADF zakken.

Druk op de knop aan de rechterzijde van het apparaat om het voorpaneel te openen.

Houd de hendel aan de voorkant van de inktcartridge vast om deze op te tillen en naar buiten te trekken.

Plaats de inktcartridge op een stabiele, vlakke ondergrond.
Verwijder het beschermingsmateriaal dat aan de binnenkant van het apparaat is bevestigd.
Houd de cartridge bij de grepen vast en plaats de cartridge in het apparaat tot die niet verder kan.

Sluit het voorpaneel.

![]()
Printcartridges (verbruiksartikelen) vallen niet onder de garantie. Als zich echter problemen voordoen, kunt u contact opnemen met de winkel waar u de cartridges hebt gekocht.
Het apparaat zelf kan beschermingsmateriaal op verschillende posities bevatten. Zorg ervoor dat u het apparaat goed gecontroleerd op beschermingsmateriaal en verwijder dit allemaal.