Koptekst overslaan
Help
 

Resultatenrapport SEP-code RX

Dit rapport wordt afgedrukt nadat elke SEP Code Ontvangst is voltooid en toont het resultaat.

Als Result. e-mailverz. onder een Snelbedieningstoets is geprogrammeerd, kunt u selecteren of na ontvangst een e-mailrapport moet worden gestuurd. Voor nadere details over de Snelbedieningstoets, zie “Algemene instellingen”.

Opmerking

  • U kunt deze functie in- of uitschakelen met de gebruikersparameter (schakelaar 03, bit 4) in het menu Faxeigenschappen.

  • Als gebruikersverificatie is ingesteld, kunt u selecteren of een bestemming al dan niet moet worden weergegeven met de gebruikersparameter (schakelaar 04, bit 4) in het menu Faxeigenschappen.

  • Als gebruikersverificatie is ingesteld, kunt u selecteren of een afzendernaam al dan niet moet worden weergegeven met de gebruikersparameter (schakelaar 04, bit 5) in het menu Faxeigenschappen.

  • Zie "Parameterinstellingen" voor meer informatie over Parameterinstelling.

  • U kunt het resultaat van een SEP Code Ontvangst ook in het Journaal controleren.

  • Als u het rapport zonder tekstverstoring wilt bekijken, selecteert u in uw e-mailinstellingen een lettertype van gelijke tekenbreedte.