Koptekst overslaan
Help
 

Originelen op de glasplaat plaatsen

Plaats originelen op de glasplaat.

Belangrijk

  • Til de ADF nooit met teveel kracht op. Doet u dit toch, dan kan de afdekklep van de ADF open gaan of beschadigd raken.

1Open de ADF.

2Leg het origineel met de bedrukte zijde naar beneden op de glasplaat. Het vel moet in de linkerbovenhoek worden uitgelijnd.

Begin met de pagina die als eerste moet worden gekopieerd.

Afbeelding van de glasplaat met genummerd bijschrift

  1. Positiemarkering

3Laat de ADF zakken.

Opmerking

  • Wanneer u een dik boek of driedimensioneel origineel op de glasplaat legt en de ADF sluit, dan zal de achterkant van de ADF omhoog komen om het origineel te ondersteunen. Houd uw handen uit de buurt van de scharnieren aan de achterkant van de ADF wanneer u deze sluit.

    Illustratie van de glasplaat

  • Het apparaat kan het formaat van het origineel niet automatisch detecteren. Geef het formaat van het origineel op. Als [Gebruik instellingen papierlade] echter in de instellingen van het origineel geselecteerd is, hoeft u het formaat van het origineel niet in te stellen. Voor meer informatie over hoe u het formaat van het origineel moet opgeven, zie "Origineelformaten specificeren". Raadpleeg “Instellingen voor papierlade gebruiken” voor meer gegevens over [Instellingen voor papierlade gebruiken].

  • Als de functie Sorteren, Combineren of 1-zijdig 2-zijdig is ingesteld, drukt u op de [Scherp]-toets nadat alle originelen zijn gescand.

  • Zorg ervoor dat het origineel plat tegen de glasplaat wordt gedrukt. Als u de originelen niet plaats zodat er bronlichten op kunnen schijnen, zullen afdrukken er niet allemaal hetzelfde uitzien.