Tämä raportti tulostuu, kun alkuperäinen on tallennettu muistiin. Näin voit tarkastella tallennettujen alkuperäisen sisältöä ja vastaanottajia.
![]()
Jos käytät rinnakkaismuistilähetystä, muistiraporttia ei tulosteta.
![]()
Voit ottaa tämän raportin käyttöön tai poistaa sen käytöstä käyttäjän parametreilla (kytkin 03, bitti 2) Faksin asetukset -valikossa.
Vaikka laitetta ei ole asetettu tulostamaan tätä raporttia, se tulostetaan, jos alkuperäisen asiakirjan tallentaminen ei onnistu.
Voit valita tulostetaanko osa alkuperäisestä mukaan raporttiin käyttäjän parametreilla (kytkin 04, bitti 7) Faksin asetukset -valikossa.
Jos käyttäjän todennus on käytössä, voidaan valita, tuleeko vastaanottaja näkyviin käyttäjän parametreilla (kytkin 04, bitti 4) Faksin asetukset -valikossa.
Jos käyttäjän todennus on käytössä, voit valita näytetäänkö lähettäjän nimi Faksin asetukset -valikon käyttäjäparametrilä (kytkin 04, bitti 5).
Lisätietoja, katso Toimintojen asetus.