![]()
Når du har lagt papir i magasinet må du spesifisere papirtypen og formatet ved hjelp av kontrollpanelet eller skriverdriveren.
Papirtypen som blir valgt ved hjelp av skriverdriveren overstyrer det valget du har gjort på kontrollpanelet, slik at du ikke må utføre noen innstillinger på kontrollpanelet hvis du allerede har gjort innstillingene ved hjelp av skriverdriveren.
Når [Maskininnstilling(er)] er valgt i alternativet [Magasininnst.prioritet] under [Maskinmoduser] på [Utskriftsinnstillinger], vil alle innstillinger som er gjort på skriverens kontrollpanel ha prioritet over de innstillingene som er gjort på skriverdriveren.
Hvis du vil ha mer informasjon om skriverdriveren, kan du se i hjelpen for skriverdriveren.
Trykk på [Menu]-tasten.

Trykk på [
]- eller [
]-tasten for å velge [Papirmating], og trykk deretter på [OK]-tasten.

Trykk på [
]- eller [
]-tasten for å velge [Papirtype: Mu.arkmater] og trykk deretter på [OK]-tasten.

Trykk på [
]- eller [
]-tasten for å velge papiret du ønsker å bruke, og trykk deretter på [OK]-tasten.

Trykk på [Meny]-tasten for å gå tilbake til startskjermen.
![]()
Hvis utskriften blir veldig flekkete må du endre innstillingene i skriverens kontrollpanel. For mer informasjon, se Støttede papirtyper for de ulike magasinene.