![]()
|
![]()
|
|
|
|
|
![]()
Tiskárnu by vždy měly zvedat dvě osoby.
Tiskárnu nezvedejte za zásobník ani části kolem něj.
Když jsou nainstalovány čtyři jednotky zásobníku papíru, jsou označeny jako „Zásobník 2“, „Zásobník 3“, „Zásobník 4“ a „Zásobník 5“, počínaje horní jednotkou.
Stejný postup použijte pro instalaci přídavné jednotky zásobníku papíru s podstavcem.
Počet přídavných zásobníků, které lze připevnit, se liší v závislosti na umístění tiskárny.
Je-li tiskárna umístěna na stole nebo jiném vyvýšeném povrchu, je možné připevnit až tři jednotky zásobníku papíru (
). Je-li tiskárna umístěna na podlaze, je možné připevnit až čtyři jednotky zásobníku papíru (
).

Chcete-li umístit tiskárnu na podlahu, připevněte na její spodní část přídavnou jednotku zásobníku papíru s podstavcem.

Jednotka zásobníku papíru
Jednotka zásobníku papíru s podstavcem
Zkontrolujte, zda balení obsahuje následující:

Jednotka zásobníku papíru
Jednotka zásobníku papíru s podstavcem
Vypněte tiskárnu hlavním spínačem a odpojte její zástrčku ze zásuvky.
Odstraňte z jednotky zásobníku papíru samolepicí pásku.
Při zvedání tiskárny použijte držadla na obou stranách tiskárny.

Při přesouvání tiskárny ji nedržte za následující části, neboť by to mohlo narušit její funkčnost.
Rukojeť na standardním zásobníku papíru.
Dolní část bočního zásobníku.
Z volitelné jednotky zásobníku papíru vystupuje pět svislých kolíků. Srovnejte nad ně otvory na spodní straně tiskárny a poté tiskárnu opatrně položte.

Po nainstalování volitelného příslušenství vytiskněte pro kontrolu konfigurační stránku.
![]()
Při přemístění tiskárny jednotku zásobníku papíru odpojte.
Po ukončení instalace lze zkontrolovat, zda je jednotka zásobníku papíru správně nainstalována pomocí konfigurační stránky (volba [Sezn./Test.tisk]). Pokud je jednotka zásobníku papíru připevněna správně, zobrazí se na konfigurační stránce v části „Připojená zařízení“ „Zásobník 2“, „Zásobník 3“, „Zásobník 4“ a „Zásobník 5“.
Není-li jednotka zásobníku papíru nainstalována správně, zopakujte postup instalace. Nelze-li jednotku nainstalovat správně ani po opakované instalaci, obraťte se na obchodního nebo servisního zástupce.
Pokud není tisková oblast správně vystředěna, uorvte polohu tisku pro přídavnou jednotku zásobníku papíru. Podrobnosti viz Nastavení pozice tisku.
Podrobnosti ohledně tisku konfigurační stránky viz Testovací tisk.
Podrobnosti ohledně vkládání papíru do zásobníků viz Vkládání papíru do zásobníků .
Po nainstalování nové jednotky zásobníku papíru je třeba provést nové nastavení ovladače. Podrobnosti viz Driver Installation Guide (Průvodce instalací ovladače).