Koptekst overslaan
 

Reeks kopiëren

Met deze functie worden de voor- en achterzijde van een 2-zijdig origineel of de twee tegenover elkaar liggende pagina's van een gebonden origineel, apart gekopieerd op twee vellen.

Belangrijk

  • U kunt de functie Boek 1-zijdig niet gebruiken vanuit de ADF.

De volgende tabel laat de papierformaten zien van Boek 1-zijdig, wanneer u kopieert met een reproductieratio van 100%:

Voorbeeld van Reeks kopieën

Er zijn twee soorten Reeks kopieën.

Boek 1-zijdig

U kunt enkelzijdige kopieën maken van twee tegenover elkaar liggende pagina's van een gebonden origineel (boek).

Voorbeeld van Reeks kopieën

2-zijdig 1-zijdig

U kunt enkelzijdige kopieën maken van dubbelzijdige originelen.

Voorbeeld van Reeks kopieën

1Druk op [Duplex/combi./reeks].

Schermafbeelding bedieningspaneel

2Druk op [Reeks].

3Selecteer [2-zijdig 1-zijdig] of [Boek 1-zijdig] en druk vervolgens op [OK].

Schermafbeelding bedieningspaneel

Specificeert u [2-zijdig 1-zijdig], dan kunt u de richting van de originelen specificeren. Voor meer informatie, zie "Richting originelen en kopieën".

Opmerking

  • Als originelen op de glasplaat of in de ADF worden geplaatst en u gebruikt de Batch-modus, druk dan op de [Scherp]-knop nadat alle originelen zijn gescand.