Hopp over overskrift
HåndbøkerInnholdForrigeNesteHjelp

Når en jobb ikke utføres

Hvis maskinen er opptatt med å behandle en annen jobb, vil den ikke kunne skrive ut din jobb.

Hvis maskinen er opptatt, må du vente til den fullfører den andre jobben før du prøver å skrive ut din jobb igjen.

I enkelte tilfeller er det mulig at du kan begynne en jobb uten å avbryte den andre jobben hvis jobben som allerede behandles bruker en annen funksjon. Å utføre flere funksjoner samtidig på denne måten kalles "flertilgang".

Funksjonskompatibilitet

åpen triangel: Flere operasjoner kan utføres samtidig.

solid circle: Operasjonen aktiveres når du trykker på den aktuelle funksjonstasten og fjernbytte(av skanneren/ekstern utvidelse) er utført.

åpen sirkel: Operasjonen aktiveres når [Avbryt] trykkes for å avbryte den forrige operasjonen.

høyre pil: Operasjonen utføres automatisk når foregående operasjon avsluttes.

kors: Operasjonen er mulig etter at foregående operasjon er avsluttet. (Operasjoner kan ikke utføres samtidig.)

Illustrasjon av funksjonskompatibilitet

*1 Simultane operasjoner kan utføres bare etter at alle foregående jobbdokumenter er skannet og [Ny jobb] vises.

*2 Du kan skanne et dokument når alle foregående jobbdokumenter er skannet.

*3 Ved stifting starter utskrift automatisk etter gjeldende jobb.

*4 Stifting er ikke tilgjengelig.

*5 Simultan operasjon blir mulig når du har trykket på [Ny jobb].

*6 Avhengig av maskinen du har, vil den være klar til bruk igjen når du trykker på den aktuelle funksjonstasten, eller når skanneren eller en ekstern utvidelse fjernbyttes.

Merk