In deze paragraaf worden functies beschreven die u in de scannermodus kunt gebruiken.
U kunt de scanfuncties gebruiken om scanbestanden naar computers te verzenden, originelen vanaf een computer te scannen met behulp van de TWAIN-driver of scanbestanden op te slaan op de harde schijf van het apparaat.
Raadpleeg de desbetreffende hoofdstukken voor meer informatie over elke functie.
Gescande bestanden verzenden (netwerkscanner)
U kunt scanbestanden verzenden naar of opslaan op een computer en u kunt het format van een scanbestand opgeven in overeenstemming met het bedoelde gebruik van het bestand.
Verzenden via e-mail
U kunt scanbestanden verzenden naar de opgegeven e-mailadressen.
Raadpleeg voor meer informatie Het versturen van een scanbestand per e-mail
.
Verzenden naar mappen
U kunt scanbestanden opslaan in gedeelde netwerkmappen of op FTP- of Netwareservers.
Raadpleeg voor meer informatie Scanbestanden naar mappen verzenden
.
Verzenden via WSD
U kunt Web Services on Devices (WSD) gebruiken om scanbestanden naar een client-computer te versturen.
Raadpleeg voor meer informatie Scanbestanden verzenden met WSD
.
Originelen op een clientcomputer scannen (TWAIN-scanner)
U kunt de TWAIN-driver gebruiken om originelen te scannen van op het netwerk aangesloten client-computers.
Raadpleeg voor meer informatie Originelen scannen met de TWAIN-compatibele netwerkscanner
.
Bestanden opslaan
U kunt scanbestanden opslaan op de harde schijf van het apparaat. U kunt verschillende zaken doen met bestanden die zijn opgeslagen op de harde schijf, zoals ze opslaan in gedeelde mappen of ze via e-mail versturen.
Raadpleeg voor meer informatie Bestanden opslaan met de scanfunctie
.
![]()
De scanfuncties van dit apparaat zijn alleen beschikbaar wanneer het netwerk functioneert. Ze zijn niet beschikbaar via een rechtstreekse USB-verbinding.