![]() ![]() | ![]() | ||
Użyj tej procedury do potwierdzenia konfiguracji drukarki wirtualnej.
Uruchom program Web Image Monitor.
Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat nazw użytkowników i haseł, patrz "Używanie Web Image Monitor", Podręcznik sieciowy.
W obszarze menu kliknij przycisk [Konfiguracja], a następnie kliknij opcję [Ustawienia wirtualnej drukarki] w kategorii "Drukarka".
Pojawi się lista dostępnych drukarek wirtualnych.
Wybierz drukarkę wirtualną, dla której potwierdzić chcesz szczegóły konfiguracji, a następnie kliknij [Szczegóły].
Pojawi się lista konfiguracji dla wybranej drukarki wirtualnej.
![]()
Opcja [Szczegóły] nie jest wyświetlana po zalogowaniu do programu Web Image Monitor jako administrator. Aby potwierdzić konfigurację drukarki wirtualnej, kliknij opcję [Zmień].
Lista dostępnych drukarek wirtualnych nie jest wyświetlana, jeśli funkcja ta jest wyłączona. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat włączania funkcji drukarek wirtualnych, patrz Pomoc programu Web Image Monitor.